Пролетарська ЗОШ І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області

1 вер. 2014

Свято Першого Вересня!

Першого вересня в Пролетарській Зош І-ІІ ст. відбулося свято «День Знань». На святі були присутні гості: депутат Чемужівської сільської ради Пашко Зінаїда Пилипівна, представник Зміївської районної служби у справах сім'ї, дітей та молоді Глущенко Оксана Миколаївна, представник Чемужівської сільської ради Власенко Олена Володимирівна.
28 серп. 2014

Звіт - виступ директора Пролетарської загальноосвітньої школи І –ІІ ступенів за проведену роботу у 2013/2014 н.р. перед педагогічним колективом та громадськістю .

Шановні присутні – колеги, батьки, шановний Валерію Леонідовичу! Позаду залишився ще один напружений рік. Настав час, мені, в черговий раз, звітувати про свою роботу як керівника.
30 трав. 2014

Свято останнього дзвінка

30 травня в Пролетарській школі відбулося свято останнього здвінка, яке стало днем збору врожаю на ниві навчання.
8 трав. 2014

69 річниця Дня Перемоги

8 травня в селі Пролетарське біля братської могили, що увічнює пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни пройшло святкування 69-ї річниці Дня Перемоги.
8 трав. 2014

Тиждень біології та хімії

З 28.04 по 7.05 в школі проходив «Тиждень біології та хімії». Розпочався він традиційною лінійкою, де було оголошено про відкриття тижня та програму конкурсів і змагань. Цікаві пізнавальні матеріали були розміщені на шкільних стендах.
1 квіт. 2014

Участь в акції "Допоможи Харківському зоопарку"

На весняних канікулах 01.04.2014р. учні Пролетарської ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали Харківський зоопарк, долучившись до акції «Допоможи Харківському зоопарку».
28 бер. 2014

Весняні канікули!!!

Напередодні весняних з метою уникнення нещасних випадків зі школярами була проведена профілактична робота щодо попередження дитячого травматизму.