Пролетарська ЗОШ І-ІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області

16 бер. 2016

Ми тепер є на facebook.com

Так, як більшості наших читачів зручніше дізнаватися новини у соцмережах, ми вирішили створити спільноту на Facebook. Відтепер всі останні новини будуть тут: https://www.facebook.com/proletschool/ Долучайтеся до нас!
26 лист. 2015

Відбулося свято Осені

Було обрано міні-міс Осінь Пролетарської ЗОШ і міс Осінь Пролетарської ЗОШ. На святі були присутні голова сільської ради Гончаров В.Л, депутат зміївської районної ради Дмитренко С.М. та віце місс Зміївщини Сатуєва М.
15 трав. 2015

Проведення предметних тижнів

Одним із засобів зацікавлення учнів навчальними предметами є проведення предметних тижнів. Саме тут створюються значні можливості для переконання учнів у тому, що навчальні предмети можуть бути по-справжньому цікавими, несподіваними і веселими.
13 лют. 2015

День Святого Валентина

13 лютого у Пролетарській школі пройшло свято до Дня Святого Валентина.
30 січ. 2015

Зустріч школярів Пролетарської ЗОШ з бійцем АТО Валерієм Мозговим

30 січня до Пролетарської ЗОШ І-ІІ ст. завітали волонтери Зміївського району Хархальова Л.І., Лютик Т.Є. та учасник АТО Мозговий В.А.
21 лист. 2014

Учні Пролетарської школи вшанували пам'ять жертв голодоморів

21 листопада 2014 року в школі відбулися заходи з ушанування жертв Голодомору 1932-1933 років.
19 лист. 2014

Свято осені

19 листопада 2014 року в школі відбулося свято "Золота осінь"
1 жовт. 2014

Свято до Дня вчителя

Кожен рік на початку жовтня наш край, наша держава зустрічає День працівникiв освіти – справжнє свято мудрості, доброти і людяності.
26 вер. 2014

МІСЯЧНИК «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!»

З метою зниження дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх та по недопущенню порушень правил дорожнього руху у вересні 2014 р. в Пролетарській ЗОШ І-ІІ ступенів проходив місячник «Увага! Діти на дорозі», де були проведені такі заходи:
12 вер. 2014

Спортом займайся - здоров'я набирайся!

10 вересня - до Дня фізичної культури і спорту на майданчику Пролетарської ЗОШ відбулися веселі ігри та естафети, завдяки яким можна позмагатися в силі, спритності, кмітливості і просто відпочити.